Духова шафа Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV (949 496 914)
Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV слонова кістка чорний |
|
Насамперед ця духова шафа виділяється унікальним ретро-дизайном з безліччю деталей, на кшталт поворотних ручок кольору старого золота та аналогових годинників із вбудованим таймером. Подібний пристрій, головним чином, розрахований на інтеграцію в кухню з відповідним інтер'єром. Але незважаючи на зовнішній вигляд, перед нами досить сучасна та багатофункціональна електрична духовка.
Пристрій оснащений жаровнею об'ємом 72 л з каталітичним покриттям стінок, що сприяє розщепленню жирів та інших забруднень, що спрощує подальше очищення. Духова шафа Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV підтримує вісім різних режимів нагріву, а з додаткового оснащення виробником передбачений класичний гриль. Великий вентилятор UltraFanPlus із системою циркуляції повітря забезпечує рівномірне приготування їжі незалежно від того, де духовка вона знаходиться. Скляні панелі дверцят легко знімаються для зручного очищення. Потужність підключення становить 278 кВт. Також звернемо увагу на те, що пристрій представлений на ринку в кількох колірних рішеннях, включаючи чорний та колір слонової кістки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV
Усі ціни 49 →Electrolux Electrolux EOA5220AOV | 21 699 грн. |
ELECTROLUX EOA5220AOV | 17 709 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOA5220AOV | 18 073 грн. |
Духова шафа Electrolux EOA5220AOV | 17 376 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOA5220AOV | 19 345 грн. |
Модификації Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV
Ціни на Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV |
---|---|---|---|---|
Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOV | від 17 100 грн. | 49 пропозицій | ||
Electrolux SurroundCook EOA 5220 AOR | від 16 350 грн. | 51 пропозиція |