Пральна машина Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP білий (913 138 622)
Фото 6 |
Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP білий
Усі ціни 9 →Пральна машина Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP | 16 038 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW5TN1507FP | 15 327 грн. |
Стиральная машина Electrolux EW5TN1507FP | 17 109 грн. |
Electrolux EW5TN1507FP | 14 280 грн. |
Пральна машина автоматична Electrolux EW5TN1507FP | 16 999 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →