Пральна машина Whirlpool TDLRB 6240 BS UA білий
Фото 7 |
Whirlpool TDLRB 6240 BS UA білий 2022 рікAWE/TDLR (вертикальні) |
|
Вертикальна пральна машина на 6 кг білизни від бренду Whirlpool - це середньобюджетний прилад з інверторним мотором. Модель здатна зацікавити насамперед власників обмежених житлових умов, адже на відміну від популярніших фронтальних рішень ширина корпусу агрегату становить лише 40 см. Завдяки інвертору можна розраховувати не тільки на приріст робочого ресурсу, але й на інші переваги, у тому числі збалансовану витрату води ( складає в середньому 42 літри за цикл) та низьке енергоспоживання, удостоєне високої оцінки A+++.
Пральна машина Whirlpool TDLRB 6240 BS UA підтримує 14 програм, де поряд з типовими (бавовна, синтетика) є кілька спеціалізованих циклів. Серед останніх варто виділити джинси, спорт, сорочки, кольорові речі. Як додатковий етап до багатьох циклів можна додати підтримку свіжості FRESHCARE. Він служить для того, щоб надати одягу добрий запах і знизити кількість складок. На окрему згадку заслуговує зручне та інформативне управління. Кнопкова панель доповнена поворотним перемикачем вибору програм, індикацією поточного процесу, що виконується, і дисплеєм, на якому ведеться зворотний відлік часу до кінця прання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool TDLRB 6240 BS UA білий
Усі ціни 53 →Whirlpool Whirlpool TDLRB6240BSUA | 17 999 грн. |
Whirlpool TDLRB 6240BS UA | 17 999 грн. |
Пральна машина вертикальна Whirlpool TDLRB 6240BS UA | 17 999 грн. |
WHIRLPOOL TDLRB6240BSUA | 15 174 грн. |
Пральна машина Whirlpool TDLRB6240BSUA | 17 999 грн. |
Тиха, добре пере і викручує. Поки що все OK Viktor Sobol: користуюся Whirlpool TDLRB 6240 BS UA кілька місяців |