ДБЖ Elim PNK-12-600 960 ВА
Відео 7Фото 4 |
Elim PNK-12-600 960 ВА |
|
Оновлені моделі ПНК серії мають дисплей.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elim PNK-12-600 960 ВА
Усі ціни 7 →ИБП Elim-Украина ПНК-12-600 | 7 667 грн. |
ДБЖ Elim-УкраЇна ПНК-12-600 | 7 480 грн. |
ИБП Elim-Украина ПНК-12-600 | 7 450 грн. |
ИБП правильная синусоида Элим Украина ПНК-12-600 (600W), 12V под внешний а | 6 839 грн. |
Елім-Україна ПНК-12-600 | 8 500 грн. |
ДБЖ правильна синусоїда Елім Україна ПНК-12-600 (600W), 12V під зовнішній | 7 168 грн. |
Инвертор напряжения ЕЛІМ-УКРАЇНА ПНК-12-600 | 7 480 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дбж Elim PNK-12-600:
- Напруга зовнішньої батареї: 12 В
Модификації Elim PNK-12-600
Ціни на Elim PNK-12-600 |
---|---|---|---|---|
Elim PNK-12-300 480 ВА | від 6 083 грн. | 7 пропозицій | ||
Elim PNK-12-600 960 ВА | від 6 839 грн. | 7 пропозицій | ||
Elim PNK-12-800 1280 ВА | від 7 961 грн. | 8 пропозицій | ||
Elim PNK-12-1000 1600 ВА | від 9 400 грн. | 4 пропозиції |