Змішувач Elleci Tourmaline MIKTOUIN
Відео 1Фото 7 |
Elleci Tourmaline MIKTOUIN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Tourmaline MIKTOUIN
Усі ціни 40 →Elleci Elleci Tourmaline T01 Inox | 6 999 грн. |
Змішувач ELLECI TOURMALINE INOX | 8 299 грн. |
Змішувач ELLECI TOURMALINE AVENA 51 | 9 499 грн. |
Змішувач Elleci TOURMALINE T01 bianco 68 (17999) | 6 999 грн. |
Гранітний змішувач Elleci Tourmaline T01 Bianco 68 білий (21122024322) 211 | 6 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →