Змішувач Paffoni Ringo-West RIN285CR
Фото 9 |
Paffoni Ringo-West RIN285CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Ringo-West RIN285CR
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo хром RIN285CR | 7 337 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo (колір - хром) RIN285CR RIN285CR | 7 337 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою PAFFONI Ringo хром латунь RIN285CR | 7 337 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN285NO) RIN285NO | 9 541 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo з висувним виливом хром RIN285CR | 7 337 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →