Змішувач Elleci Shell Plus
Фото 4 |
Elleci Shell Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Shell Plus
Усі ціни 33 →Elleci Elleci Shell Plus Bianco 68 | 4 999 грн. |
Змішувач ELLECI SHELL PLUS | 4 999 грн. |
Змішувач ELLECI SHELL PLUS NERO 40 | 4 999 грн. |
ELLECI SHELL PLUS CROMATO | 4 392 грн. |
Змішувач ELLECI SHELL PLUS CROMATO (17713) | 4 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →