Світильник ELM Strum S-150S (B-DS-1180)
ELM Strum S-150S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM Strum S-150S
Прожектор ELM STRUM S- 150S натр.IP54 (B-DS-1180) | 2 370 грн. |
Светильник ELM STRUM S-150S натр.IP54 (B-DS-1180) B-DS-1180 | 2 178 грн. |
Прожектор ELM STRUM S- 150S натр.IP54 (B-DS-1180) B-DS-1180 | 2 482 грн. |
ELM Прожектор ELM STRUM S- 150S натр.IP54 (B-DS-1180) B-DS-1180 | 2 482 грн. |
Прожектор ELM STRUM S- 150S натр.IP54 (B-DS-1180) | 3 632 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →