Лампочка Philips Master SON-T PIA Plus 100W 2000K E40 (928151709230)
Philips Master SON-T PIA Plus 100W 2000K E40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Master SON-T PIA Plus 100W 2000K E40
Лампочка Philips MST SON-T PIA Plus 100W/220 E40 1SL/12 (928151709230) 928 | 740 грн. |
Лампочка Philips MST SON-T PIA Plus 100W/220 E40 1SL/12 (928151709230) 928 | 806 грн. |
Philips Лампочка Philips MST SON-T PIA Plus 100W/220 E40 1SL/12 (928151709 | 806 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →