Лампочка Philips Master HPI-T Plus 250W 4500K E40 (928481300098)
Philips Master HPI-T Plus 250W 4500K E40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Master HPI-T Plus 250W 4500K E40
Усі ціни 6 →Лампочка Philips MASTER HPI-T Plus 250W/645 E40 1SL/12 (928481300098) | 1 384 грн. |
Лампочка Philips MASTER HPI-T Plus 250W/645 E40 1SL/12 (928481300098) 9284 | 1 170 грн. |
Лампочка Philips MASTER HPI-T Plus 250W/645 E40 1SL/12 (928481300098) 9284 | 1 239 грн. |
Philips Лампочка Philips MASTER HPI-T Plus 250W/645 E40 1SL/12 (9284813000 | 1 239 грн. |
Лампочка Philips MASTER HPI-T Plus 250W/645 E40 1SL/12 (928481300098) | 1 352 грн. |
Лампа металогалогенна Philips HPI-T Plus 250W/645 E40 (928481300098) | 1 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →