Матрац EMM ComFort 1 70x190
від 1 883 до 2 126 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 100 кг Висота:15 см |
Модифікації EMM ComFort 1 16
Характеристики
EMM ComFort 1 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM ComFort 1 70x190
Сортувати
Матрас ЕММ Comfort 1 70х190 | 1 932 грн. |
Матрац пружинний ComFort 1 70x190 | 1 933 грн. |
Матрац односторонній 70х190 EMM ComFort 1 | 1 893 грн. |
Матрац односторонній 70х190 EMM ComFort 1 | 1 883 грн. |
Ортопедичний матрац COMFORT-1, 70х190 | 2 126 грн. |
Закрити
Рекомендуємо