Змішувач Emmevi Abel 39007
Emmevi Abel 39007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Abel 39007
Змішувач для кухні EMMEVI ABEL CR39007 | 14 141 грн. |
Змішувач кухонний EMMEVI Abel CR39007 | 14 140 грн. |
Змішувач кухонний EMMEVI Abel BR39007 | 14 450 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →