Змішувач Gappo G4398
Відео 5Фото 13 |
Gappo G4398 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G4398
Усі ціни 70 →Змішувач для кухні GAPPO чорний матовий G4398-16 | 5 049 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GAPPO сірий латунь G439 | 5 006 грн. |
Змішувач для кухні під осмос Gappo G4398-13 золотий/чорний | 5 193 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням фільтра питної води GAPPO G4398-13, гнуч | 5 193 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4398-69 | 6 283 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →