Змішувач Emmevi Giglio 8003
Відео 1Фото 2 |
Emmevi Giglio 8003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Giglio 8003
Змішувач Emmevi GIGLIO SC8003GTC мат-хром | 2 773 грн. |
Змішувач для раковини EMMEVI Giglio CO 8003 GTC | 2 425 грн. |
Змішувач Emmevi GIGLIO CO 8003GTC хром-золото | 2 424 грн. |
Змішувач для раковини EMMEVI Giglio SC 8003 GTC | 2 772 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →