Змішувач Emmevi Piper 45066
Emmevi Piper 45066 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emmevi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emmevi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emmevi Piper 45066
Змішувач для кухні Emmevi PIPER SC45066 Матовий | 11 884 грн. |
Змішувач кухонний EMMEVI Piper CR45066 | 13 011 грн. |
Змішувач для кухні Emmevi PIPER CR45066 хром | 13 011 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →