Змішувач Elleci Stream Plus
Elleci Stream Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Stream Plus
Усі ціни 18 →Змішувач ELLECI STREAM PLUS | 10 499 грн. |
Змішувач ELLECI STREAM PLUS BLACK 86 | 10 499 грн. |
ELLECI STREAM PLUS BLACK 86 | 10 499 грн. |
Elleci Stream Plus Granitek Nero (Mgkstp40) | 11 160 грн. |
Elleci Stream Plus Granitek Cemento (Mgkstp48) | 11 439 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →