SSD Emtec X250 M2 SATA SSD Power Plus ECSSD1TX250 1 ТБ
Фото 4 |
Emtec ECSSD1TX250 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Emtec X250 M2 SATA SSD Power Plus ECSSD1TX250
Ціни на Emtec X250 M2 SATA SSD Power Plus ECSSD1TX250 |
---|---|---|---|---|
Emtec X250 M2 SATA SSD Power Plus ECSSD256GX250 256 ГБ | від 1 537 грн. | 2 пропозиції | ||
Emtec X250 M2 SATA SSD Power Plus ECSSD512GX250 512 ГБ | від 2 028 грн. | 3 пропозиції | ||
Emtec X250 M2 SATA SSD Power Plus ECSSD1TX250 1 ТБ | від 4 538 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →