SSD Verbatim Vi560 S3 M.2 49364 1 ТБ
Verbatim 49364 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Vi560 S3 M.2 49364 1 ТБ
Усі ціни 9 →Verbatim Vi560 S3 1 Tb (49364) | 3 087 грн. |
Verbatim Vi560 S3 1 Tb (49364) | 3 002 грн. |
SSD-накопичувач Verbatim Vi560 S3 2280 SATA III 1TB (49364) 49364 | 3 089 грн. |
Накопитель Verbatim SSD-VI560 S3 M.2 SSD 1 TB 49364 | 2 976 грн. |
Verbatim Vi560 S3 (49364) — SSD-накопичувач M.2 2280 SATA 1 ТБ 49364 | 3 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Verbatim Vi560 S3 M.2 49364
Ціни на Verbatim Vi560 S3 M.2 49364 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi560 S3 M.2 49362 256 ГБ | від 1 109 грн. | 9 пропозицій | ||
Verbatim Vi560 S3 M.2 49363 512 ГБ | від 1 508 грн. | 11 пропозицій | ||
Verbatim Vi560 S3 M.2 49364 1 ТБ | від 2 976 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →