SSD WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B 1 ТБ
Фото 5 |
WD WDS100T3B0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B 1 ТБ
Усі ціни 34 →Western Digital Blue SA510 1TB M.2 (2280 SATA) (WDS100T3B0B) WDS100T3B0B | 3 345 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB SA510 WD (WDS100T3B0B) | 3 285 грн. |
Ssd накопичувач WD Blue SA510 M.2 1 TB (WDS100T3B0B) | 3 420 грн. |
Wd Blue SA510 M.2 1 Tb (WDS100T3B0B) | 3 316 грн. |
Wd Blue SA510 M.2 1 Tb (WDS100T3B0B) | 3 224 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B
Ціни на WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B 500 ГБ | від 2 216 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B 1 ТБ | від 3 168 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Blue SA510 M.2 WDS200T3B0B 2 ТБ | від 6 396 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →