Акумулятор EnerGenie 1x18650 2500 mAh (EG-BA-18650-10C/2500)
EnerGenie 1x18650 2500 mAh 2500 мАгод3000 мАгод |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie 1x18650 2500 mAh
Усі ціни 8 →Аккумулятор электрический Energenie EG-BA-18650-10C/2500 | 237 грн. |
Аккумулятор Li-Ion 18650 высокоточный 2500 (10C) мАгод с защитой, блистер | 249 грн. |
EnerGenie EG-BA-18650-10C/2500 | 349 грн. |
EnerGenie EG-BA-18650-10C/2500 | 249 грн. |
Акумулятор із захистом EnerGenie 18650 Li-Ion 2500 мА/год (EG-BA-18650-10C | 249 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації EnerGenie 1x18650
Ціни на EnerGenie 1x18650 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie 1x18650 2500 mAh | від 237 грн. | 8 пропозицій | ||
EnerGenie 1x18650 3000 mAh | від 303 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →