Зарядка для акумуляторної батарейки Liitokala Lii-S12
Відео 6Фото 8 |
Liitokala Lii-S12 на 10 акк.на 14 акк. |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liitokala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala Lii-S12
Усі ціни 18 →Зарядний пристрій LiitoKala Lii-S12 | 1 549 грн. |
ЗУ универсальное Liitokala Lii-S12, 12+2 каналов, Ni-Mh/Li-ion/LiFePo4/кро | 1 406 грн. |
LiitoKala Lii-S12+ Lii-S12+ | 1 899 грн. |
ЗУ універсальне Liitokala Lii-S12, 12+2 каналів, Ni-Mh/Li-ion/LiFePo4/крон | 1 496 грн. |
Зарядний пристрій универсальний Liitokala Lii-S12+Car 1.2V/3.2V Li-Fe/3.7V | 1 899 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liitokala Lii-S12
Ціни на Liitokala Lii-S12 |
---|---|---|---|---|
Liitokala Lii-S8 | від 1 200 грн. | 52 пропозиції | ||
Liitokala Lii-S12 | від 1 406 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →