Електровелосипед ENGWE EP-2 Pro 750W
Відео 21Фото 22 |
ENGWE EP-2 Pro 750W |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ENGWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ENGWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ENGWE EP-2 Pro 750W
Усі ціни 23 →Engwe Электровелосипед фэтбайк Engwe EP-2 Pro (750 Вт, 13 Ah, 48 В), 20" ч | 40 612 грн. |
Електровелосипед Engwe EP-2 Pro Orange | 38 990 грн. |
Електровелосипед фетбайк ENGWE EP-2 Pro (750 Вт; 12,8 А/год; 48 В), колеса | 38 990 грн. |
Engwe EP-2 Pro Czarny 20 2022 | 47 680 грн. |
Engwe EP-2 Pro Czarny 20 2022 | 48 872 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди