Наручний годинник Epos 3501.142.20.95.25
Відео 2Фото 5 |
Epos 3501.142.20.95.25 |
|
Функція stop-second дозволяє зупинити годинник для встановлення часу з точністю до секунди.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epos 3501.142.20.95.25
Усі ціни 8 →Годинник Epos Passion 3501.142.20.95.25 | 54 520 грн. |
Чоловічий годинник EPOS PASSION 3501.142.20.95.25 | 54 520 грн. |
Часы Epos DD 3501.142.20.95.25 | 54 520 грн. |
Epos 3501.142.20.95.25 | 64 560 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →