Наручний годинник Epos 3435.313.20.26.25
Відео 1Фото 4 |
Epos 3435.313.20.26.25 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epos.
Купити Epos 3435.313.20.26.25
Усі ціни 6 →Чоловічий годинник EPOS OEUVRE D’ART 3435.313.20.26.25 | 103 950 грн. |
Часы Epos Verso 2 3435.313.20.26.25 | 103 950 грн. |
3435.313.20.26.25 | 124 862 грн. |
Чоловічі годинники Epos 3435.313.20.26.25 | 103 950 грн. |
Годинники EPOS 3435.313.20.26.25 | 103 950 грн. |
Механіка з пульсометром
Годинники швейцарської марки Epos представляють лімітовану серію OEUVRE d'art, що перекладається як «витвір мистецтва». Одна з головних фішок моделі крім напiвскелетованого циферблата — присутність пульсометра. Спеціальний лічильник, розташований на задній стороні корпусу, спрощує вимірювання пульсу: досить дочекатися, поки стрілка виявиться на позначці старт і нарахувати 20 ударів, а Epos 3435.313.20.26.25 покажуть частоту серцевих скорочень.
Аналогічні функціональні можливості пропонуються і в родиннiй моделі 3435.313.24.15.25: вона відрізняється винятково зовнішнім оформленням.
Оригінальний зовнішній вигляд
Годинник ефектно виглядає насамперед завдяки ексклюзивній лицьовiй поверхні, яку умовно можна розділити на три частини. Центральним елементом виступає власне інформативний білий циферблат з римськими цифрами і двома стрілками. Зліва знаходиться великий проріз скелетону, що займає близько 50% простору, а праворуч — синя сталева вставка з написом Limited Edition і порядковим номером конкретної моделі..
Циферблат захищений стійким до подряпин сапфіровим склом, обрамлює металевий корпус діаметром 44 мм. Зафіксувати на руці Epos 3435.313.20.26.25 дозволяє чорний шкіряний ремінець з розкладною застібкою.
Swiss Made механізм
В якості механічного наповнення моделі запропоновано механізм швейцарської збірки (Swiss Made) — Unitas 6497. Це надійний калібр з автоматичним заводом і хорошими показниками точності ходу. Він додатково декорований гравіюванням, що є ще однiєю помітною прикрасою циферблата.
З інших особливостей моделі варто виділити водозахист рівня WR50: знімати годинник для миття рук або душа не обов'язково. До недоліків відноситься висока вартість, але вона виглядає цілком логічною платою за швейцарський аксесуар преміального класу, так і ексклюзивність, яку забезпечує Epos 3435.313.20.26.25 приналежність до лімітованої лінійці.