БФП Epson EcoTank ET-8550 (C11CJ21201)
Відео 17Фото 4 |
Epson EcoTank ET-8550
Тип:кольоровий, кольорів 6, струменевий
Формат:A3
Підключення:USB B, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Роздільна здатність друку:5760x1440 dpi
Сканування:1200x4800 dpi
Ч/б друк:16 стр/хв
Кольоровий друк:12 стр/хв
Фотодрук:15 с/стр
Всі характеристики
Купити Epson EcoTank ET-8550
Усі ціни 8 →МФУ Epson EcoTank ET-8550 C11CJ21401Если вы любитель компьютерной техники и электроники, любите быть в курсе технологических новинок и не упускать ни одной детал... щеи, покупайте многофункционал Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 37 803 грн. |
Epson EcoTank ET-8550 | 36 900 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson EcoTank ET-8550 | 36 000 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson EcoTank ET-8550 | 36 900 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson EcoTank ET-8550 | 37 800 грн. Під замовлення Див. умови |
ще 3 пропозиції
Серія Epson ET (дім, СБПЧ)
від 12 398 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 7 749 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, 5760х1440 dpi, ч/б 33 стр/хв, кольоровий 15 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 9 720 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 44 920 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, 4800x1200 dpi, ч/б 32 стр/хв, кольоровий 32 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 26 687 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 27 680 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, 5760х1440 dpi, ч/б 30 стр/хв, кольоровий 17 стр/хв
від 36 000 грн.
кольоровий, кольорів 6, струменевий, СБПЧ, A3, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200x4800 dpi, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, кардридер
від 34 840 грн.
кольоровий, кольорів 6, струменевий, СБПЧ, A3, 5760х1440 dpi, ч/б 22 стр/хв, кольоровий 22 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 18 211 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 33 293 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, 4800x1200 dpi, ч/б 30 стр/хв, кольоровий 20 стр/хв, Wi-Fi Direct
від 9 061 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея
від 16 000 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 57 600 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 45 880 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 29 403 грн.
кольоровий, кольорів 6, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200x4800 dpi, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, кардридер
від 12 520 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 20 280 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 40 000 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A3, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 10 146 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 19 606 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
Відеоогляди
Epson ET-8550 Review and Hands On
1 серпня 202179 407 переглядів
Using the Epson ET-8550 ecotank printer. Making an A3+ 13"x19" borderless photo print
29 травня 202183 307 переглядів
Best Photo Printer? Epson EcoTank ET-8550 A3+ Photo Printer Review
8 жовтня 202187 696 переглядів
Epson ET-8550 EcoTank | First look review
24 травня 202142 810 переглядів
ET 8550 printer Q and A - Using the 8550 A3+ EcoTank printer
1 грудня 202117 983 перегляда
Epson ET-8550 Getting the best print quality. What matters the most for great prints?
13 листопада 202121 657 переглядів
Which papers work with the ET-8550? Choose paper sample and test packs with care
29 серпня 202122 525 переглядів
Epson ET-8550 A3+ poster board printing via rear paper feed. Using 13x19 Epson Matte board board
20 червня 202143 231 перегляд
CONVERT MY EPSON ECOTANK ET-8550 INTO A DTF PRINTER | HOME T-SHIRT BUSINESS | DIRECT TO FILM
8 лютого 2022365 841 перегляд
Epson EcoTank ET-8550 A3+ black and white fine art prints. Paper options and print settings
6 червня 202148 375 переглядів
Epson ET-8550 panoramic print making. Producing a 13" x 800mm wide photo print
4 червня 202157 217 переглядів
Epson P700 vs. Epson ET-8550 - Fotospeed | Paper for Fine Art & Photography
24 лютого 202259 880 переглядів
Epson ET-8550 setup. Initial install of the Epson EcoTank A3+ printer. Ink loading and software
22 травня 202151 083 перегляда
Looking again at the Epson ET-8550 Ecotank printer - Fotospeed | Paper for Fine Art & Photography
27 січня 202278 603 перегляда
Epson ET 8550 printer review. Functionality, features and print quality of the 13" A3+ EcoTank model
25 червня 2021126 795 переглядів
Epson ET 8550 Review - Fotospeed | Paper for Fine Art & Photography
5 липня 202113 688 переглядів
unboxin EPSON ECOTANK ET-8550
17 травня 202112 081 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 430 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 5 549 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 5 829 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 1 962 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 5 299 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 19 925 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 10 915 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 64 МБ
від 7 216 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 15 939 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 16 689 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 5 235 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, фотодрук, сканування 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея
від 6 888 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 600х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 64 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, Bluetooth