Портативна колонка Ergo BTS-720
Відео 2Фото 13 |
Ergo BTS-720 |
|
Ергономічна мобільна акустична система з bluetooth-підключенням, hands-free-режимом і водостійкістю класу IPX5. Виробником позиціонується як продукт початкової цінової категорії, призначений для широкого кола потенційних споживачів. Має зручний пластиковий корпус циліндричний компактних розмірів вагою 430 г. Завдяки захисту від попадання пилу і бризок/струменів води, не боїться дощу і може використовуватися на відкритих майданчиках, у туристичних походах і прогулянках.
За звучання мобільної акустичної системи Ergo BTS-720 відповідають два широкосмугових динаміка сумарною потужністю 10 Вт і один пасивний низькочастотний динамік, підсилює бас. За твердженням виробника така конструкція здатна відтворювати частотний діапазон від 20 Гц до 18 кГц, чого цілком достатньо для адекватного програвання музичних композицій більшості сучасних жанрів. Колонка без проблем справляється з відтворенням звукових доріжок відеоконтенту, що програється на смартфон/планшет/ноутбуці, адже потужність і якість її звучання, зазвичай, перевершують вбудовані динаміки цих пристроїв. Для з'єднання пристрою з джерелом застосовується цифровий бездротовий інтерфейс bluetooth 4.1. Передбачений режим гучного зв'язку, робота з картами пам'яті microSD/microSDHC і аналоговим сигналом через вхід AUX IN. Завдяки літій-іонному акумулятору ємністю 1200 мАгод автономність системи досягає 10 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Купити Ergo BTS-720
Ergo BTS-720 Black BTS-720Black | 849 грн. |
Акустична система Bluetooth ERGO BTS-720 Red | 879 грн. |
Ergo BTS-720 Red BTS-720Red | 849 грн. |