Мишка
Ergo NL-270
Фото 9 |
Ergo NL-270 2022 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo NL-270
Усі ціни 13 →Миша Ergo NL-270 USB Чорний | 149 грн. |
Мышь ERGO NL-270 USB Черный | 109 грн. |
Миша Ergo NL-270 Black | 145 грн. |
Ergo USB Black (NL-270) USBBlack(NL-270) | 109 грн. |
Миша ERGO NL-270 USB Black | 269 грн. |
ще 8 пропозицій
За свій прайс дуже якісний девайс Сенсор не зриває
Трохи тугі мікліки(після ведмедика, яка натискалася майже від сили думки) сам звук натискання на ліву і праву кнопку (голосно, незвично)
Швидко загрязнюється боковий пластик (самі виїмки) Сам пластик матовий (тобто після недовгого контакту з рукою видно сліди) Vlad: користуюся Ergo NL-270 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →