Мишка
Hator Stellar Pro (HTM-540)
Фото 17 |
Hator Stellar Pro |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hator Stellar Pro
Усі ціни 60 →HATOR Stellar Pro (HTM-540) Black HTM-540 | 1 199 грн. |
Ігрова миша HATOR Stellar PRO (Black) HTM-540 | 1 199 грн. |
Мишка HATOR Stellar PRO Black (HTM-540) HTM-540 | 1 199 грн. |
Комплект (навушники + миша) Hator Phoenix 7.1 RGB + Stellar Pro (HTR-001) | 2 599 грн. |
Миша ігрова HATOR Stellar PRO (HTM-540) black | 1 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Дуже крута новинка від хатор, є дві версії - провідна і безпровідна, дуже зручна, особливо легка ведмедик, маленька, ідеальна для хватки "кіготь", супер для ігор, роботи, легкість вражає, 47 грам всього наче. Хатор не перестають радувати! легкість, зручність, підсвітка нічого Артем: користуюся Hator Stellar Pro кілька місяців |
Гарна підсвітка з можливістю налаштування, маленька вага, миша легка і зручно тримається у руці, можливість налаштування у драйвері від виробника. українська компанія hator знову радує якістю і завжди класними цікавими новинками за доступною ціною! вага, підсвітка, зручність, кастомне налаштування. нічого Артем: користуюся Hator Stellar Pro менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →