Візочок Espiro Husky XL 2 in 1
Фото 16 |
Espiro Husky XL 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:14.9 кг
Всі характеристики
Купити Espiro Husky XL 2 in 1
Усі ціни 19 →Espiro Husky XL 2023 - 04 Green Aurora | 27 760 грн. |
Espiro Husky XL 2023 - 04 Green Aurora | 28 454 грн. |
Espiro Husky XL 2023 - 04 Green Aurora | 29 148 грн. |
Універсальна коляска 2в1 Espiro Husky XL 2022 203 Navy Синя (205064) | 26 940 грн. |
Espiro Husky XL 2023 - 09 Beige Horizon | 25 400 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →