Візочок Lionelo Mari Tour 3 in 1
Відео 2Фото 35 |
Lionelo Mari Tour 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:13 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Mari Tour 3 in 1
Усі ціни 24 →Коляска Lionelo Mari Tour 3IN1 Black Onyx (LO-MARI Tour 3IN1 Black ONYX) | 21 899 грн. |
Універс коляска 3 в 1 Lionelo (LO-MARI TOUR 3IN1 GREY STONE) | 21 899 грн. |
Коляска Lionelo 3 в 1 Mari Tour Grey Stone (LO-MARI TOUR 3IN1 GREY STONE) | 21 899 грн. |
Lionelo 3 in 1 Mari Tour Grey Stone (LO-MARI TOUR 3IN1 Grey STONE) lo-mari | 21 899 грн. |
Коляска Lionelo 3 в 1 Mari Tour Black Onyx (LO-MARI TOUR 3IN1 BLACK ONYX) | 21 899 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →