Пилосос
ETA SuperSonic Elastic 2231 90000
Фото 9 |
ETA SuperSonic Elastic 2231 90000 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA SuperSonic Elastic 2231 90000
Усі ціни 6 →Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ETA Supersonic Elastic ETA223190000 | 12 415 грн. |
ETA SuperSonic Elastic 223190000 | 9 408 грн. |
Пилосос ETA SuperSonic Elastic 223190000 | 9 184 грн. |
Вертикальный+ручной пылесос (2в1) ETA Supersonic Elastic ETA223190000 | 12 411 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ETA Supersonic Elastic ETA223190000 | 12 405 грн. |
ETA SuperSonic Elastic 2231 90000 | 8 946 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →