Пилосос
ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010
Відео 1Фото 10 |
ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010
Усі ціни 11 →Пилосос Eta Moneto Aqua Plus 444990010 | 6 427 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ETA Moneto Aqua Plus 444990010 | 6 188 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Eta Moneto Aqua Plus 444990010 ETA4449 | 5 692 грн. |
ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010 MonetoAquaPlus444990010 | 5 199 грн. |
Пилосос ETA Moneto Aqua Plus 444990010(ETA444990010) | 4 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →