Електрочайник ETA Storio 9186 90020 чорний (ETA918690020)
Відео 1Фото 9 |
ETA Storio 9186 90020 2021 рікзнімна кришка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Storio 9186 90020 чорний
Усі ціни 7 →Електрочайник ETA 9186 90020 | 2 589 грн. |
Електрочайник Eta Storio 918690020 black | 2 645 грн. |
ETA Storio 9186 90020 Storio918690020 | 1 499 грн. |
Електрочайник ETA Storio 918690020 black (ETA918690020) | 1 369 грн. |
Електрочайник ETA Storio 918690020 Black | 1 499 грн. |
Електрочайник ETA Storio 918690020 black | 1 389 грн. |
Електрочайник ETA 9186 90020 Storio 1.7 л Чорний | 1 499 грн. |
Відеоогляди
Модификації ETA Storio 9186 90020
Ціни на ETA Storio 9186 90020 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 9186 90040 бежевий | від 1 317 грн. | 5 пропозицій | ||
ETA Storio 9186 90030 червоний | від 1 369 грн. | 6 пропозицій | ||
ETA Storio 9186 90020 чорний | від 1 369 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →