Свердловинний насос Euroaqua EUJ 1.8-50-0.50
Товар застарів 3 109 грн. Макс. продуктивність (л/год): 3000; Макс. напір (м): 80; Споживана потужність (Вт): 500; Країна походження бренду: Польща; |
Euroaqua EUJ 1.8-50-0.50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Euroaqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Euroaqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Euroaqua EUJ 1.8-50-0.50:
- Комплектується пультом управління з кабелем та вилкою «євростандарт»
- Матеріал напірного патрубка — латунь
Модификації Euroaqua EUJ 1.8-50-0.50
Ціни на Euroaqua EUJ 1.8-50-0.50 |
---|---|---|---|---|
Euroaqua EUJ 1.2-50-0.37 | від 5 362 грн. | 2 пропозиції | ||
Euroaqua EUJ 1.2-100-0.75 | від 8 449 грн. | 1 пропозиція | ||
Euroaqua EUJ 2.5-60-0.75 | від 5 746 грн. | 2 пропозиції | ||
Euroaqua EUJ 1.5-120-1.1 | від 10 746 грн. | 1 пропозиція |