Свердловинний насос Nowa 4DS 750-12048 (148539)
Відео 1Фото 3 |
Nowa 4DS 750-12048 120 м 2.88 м³/год 165 м 3 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa 4DS 750-12048
Усі ціни 8 →Насос погружной скважинный Nowa 4DS 750-12048 | 3 210 грн. |
Nowa Nowa 4DS 750-12048 | 3 221 грн. |
Насос свердловинний Nowa 4DS 750-12048 148539 | 3 221 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Nowa 4DS 750-12048 (148539) | 3 745 грн. |
Насос занурювальний шнековий свердловинний Nowa 4DS 750-12048 (21-56-14853 | 3 665 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nowa 4DS 750-12048
Ціни на Nowa 4DS 750-12048 |
---|---|---|---|---|
Nowa 4DS 750-12048 | від 2 652 грн. | 8 пропозицій | ||
Nowa 4DS 1100-16550 | від 3 264 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →