Гідроакумулятор Nasosy plus HT 80
Nasosy plus HT 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus HT 80
Насосы+Оборудование Гидроаккумулятор Насосы+Оборудование HT 80 (1320) | 2 929 грн. |
Гідроакумулятор "Насоси+" HT 80 | 3 521 грн. |
Бак гідроакумулятор Насоси+ HT80, горизонтальний, 80 л, для водопостачання | 3 206 грн. |
Гідроакумулятор Насоси+ HT 80 | 3 025 грн. |
Модельні відмінності:
- HT 80 - корпус із сталі з лакофарбовим покриттям
- HT 80SS - корпус з нержавіючої сталі
Модификації Nasosy plus HT 80
Ціни на Nasosy plus HT 80 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus HT 24 | від 873 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 50 | від 1 579 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 80 | від 2 929 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus HT 100 | від 3 478 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо