Лампочка EUROELECTRIC LED-HP-40276(P)
Фото 3 |
EUROELECTRIC LED-HP-40276(P) біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EUROELECTRIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EUROELECTRIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EUROELECTRIC LED-HP-40276(P)
Усі ціни 8 →Світлодіодна лампа Euroelectric LED Надпотужна Plastic, 40W, E27, 6500K (4 | 397 грн. |
Светодиодная EUROELECTRIC LED Лампа высокомощная 40W E27 6500K (LED-HP-402 | 549 грн. |
Лампочка EUROELECTRIC Plastic 40W E27 6500K 220V (LED-HP-40276(P)) LED-HP- | 424 грн. |
Лампочка EUROELECTRIC Plastic 40W E27 6500K 220V (LED-HP-40276(P)) LED-HP- | 397 грн. |
EUROELECTRIC Лампочка EUROELECTRIC Plastic 40W E27 6500K 220V (LED-HP-4027 | 397 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →