Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Сушарки для білизни   /   Eurogold

Сушарка для білизни Eurogold 0509

Фото - Сушарка для білизни Eurogold 0509
Фото 3
Eurogold 0509
Розміщення
підлогова
Конструкція
розкладна
Ніжки
Х-подібні
Сумарна робоча поверхня
15 м
Максимальне навантаження
15 кг
Кількість прутів
30 шт.
Бічні крила
Матеріал
сталь
Розміри (в розкладеному вигляді)
124.5х50.5х7 см
Вага
2.6 кг
Офіційний сайт
shop.eurogold-industries.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.

Купити Eurogold 0509

Усі ціни 9 →

Eurogold 0509

Сушарка для білизни GARDEN – це інноваційне рішення для домашнього сушіння одягу, що забезпечує компактність та зручність.... щеОсновною особливістю сушарки є телескопічні трубки, які розсіваються, дозволяючи регулювати їх довжину залежно від кількості білизни. Це забезпечує зручність у використанні та економію місця, після чого сушарку можна адаптувати до ваших потреб. Стійкість конструкції забезпечує Х-подібні ніжки та гарантує надійність при сушінні важких речей. Така конструкція запобігає нахилам і забезпечує рівномірний розподіл ваги білизни, створюючи безпечні умови для висушування в кінці чи на відкритому повітрі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 006 грн.

Сушарка для білизни Eurogold Garden (0509) 0509

підлогові розкладні, 15 м
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
987 грн.

Сушарка для білизни Eurogold 15 м, зелена (000031726)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
989 грн.

Сушарка для білизни Eurogold Garden (0509) 0509

+ 39 балів ITbox, підлогові розкладні, 15 м
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сушарка для білизни Eurogold підлогова (0503UT)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
725 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Eurogold 0509