Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Сушарки для білизни   /   Eurogold

Сушарка для білизни Eurogold 0710

Фото - Сушарка для білизни Eurogold 0710
Eurogold 0710
Розміщення
настінна
Конструкція
розсувна
Сумарна робоча поверхня
5 м
Максимальне навантаження
5 кг
Кількість прутів
5 шт.
Матеріал
сталь
Розміри (в розкладеному вигляді)
100x47x19 см
Розміри (в складеному вигляді)
100x9x19 см
Довжина
1 м
Вага
1.45 кг
Дата додавання на E-Katalog
червень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.

Купити Eurogold 0710

Усі ціни 7 →

Eurogold 0710

Сушарка для білизни TRIO 60 — це компактна та практична модель, що забезпечує економію простору, адже вона кріпиться на стіні... ще. Водночас завдяки унікальній системі розсування основи, її робоча довжина складає 3 метри. На додачу, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять з легкістю знайти місце для її зберігання. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
697 грн.

Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 5 м (0710) 0710

настінні, 5 м
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
693 грн.

Сушарка для білизни Eurogold настінна 5 м, біла (000033631)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
695 грн.

Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 5 м (0710) 0710

+ 30 балів ITbox, настінні, 5 м
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сушка для білизни Eurogold Trio 100 (5 м) багатоярусна настінна (26568)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Needed things З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
870 грн.

Настінна сталева сушарка для білизни Eurogold TRIO100 0710

Маркетплейс: Rozetka.ua  EGI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
717 грн.

Сушка настінна для білизни Eurogold Trio 100 см (0710R/0710)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
957 грн.

Динаміка цін на Eurogold 0710