Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Сушарки для білизни   /   Eurogold

Сушарка для білизни Eurogold 0708

Фото - Сушарка для білизни Eurogold 0708
Eurogold 0708
Розміщення
настінна
Конструкція
розсувна
Сумарна робоча поверхня
4 м
Максимальне навантаження
4 кг
Кількість прутів
5 шт.
Матеріал
сталь
Розміри (в розкладеному вигляді)
80x47x19 см
Розміри (в складеному вигляді)
80x9x19 см
Довжина
0.8 м
Дата додавання на E-Katalog
червень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.

Купити Eurogold 0708

Усі ціни 11 →

Eurogold 0708

Сушарка для білизни TRIO 60 — це компактна та практична модель, що забезпечує економію простору, адже вона кріпиться на стіні... ще. Водночас завдяки унікальній системі розсування основи, її робоча довжина складає 3 метри. На додачу, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять з легкістю знайти місце для її зберігання. Товар відповідає умовам європейської сертифікації.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
662 грн.

Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708) 0708

настінні, 4 м
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
663 грн.

Сушарка для білизни Eurogold настінна 4 м, біла (000017700)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
665 грн.

Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708) 0708

+ 27 балів ITbox, настінні, 4 м
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сушка для білизни EUROGOLD 0708R

Виробник - EUROGOLD ;Тип сушки - настінна;Загальна довжина трубок - 1 - 5;Матеріал корпуса - метал;Максимальна вага - 8;Країн... щеа виготовлення - Україна;Кількість трубок - 5;Діаметр трубки - 12;Додатково - Настінне сушіння Trio конструкції гармошка компактне у складеному вигляді та функціональне – у розкладеному.;Розміри - 80х47х19 см;Вага - 1,29;Загальна довжина струн - 4;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
664 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Eurogold 0708