Матрац Eurosleep Brave Spring 2v1 180x190
від 9 267 до 12 357 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації Eurosleep Brave Spring 2v1 15
Характеристики
Eurosleep Brave Spring 2v1 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Brave Spring 2v1 180x190
Сортувати
Матрас Eurosleep Brave Spring 2 в 1 180х190 + наматрасник в подарок | 9 293 грн. |
Матрац Eurosleep Brave "Spring 2в1" 180х190 (5850) | 11 863 грн. |
Матрац Eurosleep Brave "Spring 2в1" 180х190 (5850) | 12 357 грн. |
Матрац Eurosleep BRAVE spring 2 в 1 180х190 | 9 267 грн. |
Пружинний матрац BRAVE spring 2 в 1 180x190 | 9 268 грн. |
Закрити
Рекомендуємо