Матрац Come-for Delight Soft 180х190
Фото 4 | від 9 829 до 11 246 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:21 см |
Модифікації Come-for Delight Soft 16
Характеристики
Come-for Delight Soft 180х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Delight Soft 180х190:
- Чохол - жаккард (65% бавовни)
Де купити Come-for Delight Soft 180х190
Сортувати
Come-for Матрац Делайт Софт Come-for 180x190 | 9 829 грн. |
Come-For Матрас Делайт Софт 180x190 | 9 829 грн. |
Матрац пружинний Делайт Софт 180x190 | 9 829 грн. |
Come-for Делайт Софт 180х190 см (2560631801905) | 9 829 грн. |
Матрац Come-for Делайт Софт 180х190 | 11 246 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Делайт Софт 180x190 см | 9 829 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Делайт Софт 180x190 см (47973) | 9 829 грн. |
Ортопедичний матрац Come-For Делайт Софт пружинний 180х190 см. | 9 891 грн. |
Закрити
Рекомендуємо