Матрац Usleep Island Yellow 180x190
від 9 793 до 12 341 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Usleep Island Yellow 12
Характеристики
Usleep Island Yellow 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep Island Yellow 180x190
Сортувати
Матрас Usleep Island Yellow 180х190 + наматрасник в подарок | 10 283 грн. |
Usleep Island Yellow 180*190 | 12 341 грн. |
Матрац пружинний Island Yellow 180x190 | 11 550 грн. |
Матрац Usleep Island Yellow 180x190 см (0273579762123) | 12 340 грн. |
Usleep Island Yellow 180*190 | 9 793 грн. |
Матрас Usleep Island Yellow 180x190 см | 11 426 грн. |
Матрац Usleep Island Yellow 180x190 | 12 341 грн. |
Матрац ортопедичний USLEEP Island Yellow 180x190 см | 11 425 грн. |
Закрити
Рекомендуємо