Матрац Eurosleep Cocos Komfort 120x200
Фото 3 | від 3 763 до 5 376 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:5 см |
Модифікації Eurosleep Cocos Komfort 15
Характеристики
Eurosleep Cocos Komfort 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Cocos Komfort 120x200
Сортувати
Топпер Eurosleep Cocos Komfort Жаккард 120х200 + сумка в подарок | 3 763 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos Komfort жаккард 120х200 (5167) | 5 161 грн. |
Топпер Eurosleep Cocos Komfort жаккард 120х200 (5167) | 5 376 грн. |
Топпер EuroSleep Cocos Komfort жакард 120x200 | 3 763 грн. |
Матрац ортопедичний EUROSLEEP COCOS KOMFORT жаккард 120x200 см | 3 763 грн. |
Тонкий матрац-топпер Eurosleep Slim Cocos Komfort жаккард 120x200 | 3 763 грн. |
Закрити
Рекомендуємо