Матрац Eurosleep Latex x3 80x200
Фото 2 | від 4 039 до 4 207 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:нижче за середню (2) Навантаження:до 200 кг Висота:5 см |
Модифікації Eurosleep Latex x3 15
Характеристики
Eurosleep Latex x3 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Latex x3 80x200
Сортувати
Топпер Eurosleep Latex X3 80х200 + сумка в подарок | 4 207 грн. |
Топпер Eurosleep Latex X3 80х200 (5099) | 4 039 грн. |
Топпер Eurosleep Latex X3 80х200 (5099) | 4 207 грн. |
Топпер EuroSleep Latex x3 80x200 | 4 207 грн. |
Матрац ортопедичний EUROSLEEP LATEX X3 трикотаж 80x200 см | 4 207 грн. |
Тонкий матрац-топпер Eurosleep Latex X3 80x200 | 4 207 грн. |
Закрити
Рекомендуємо