Матрац Eurosleep Super Strong 90x190
Фото 6 | від 2 010 до 4 012 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 200 кг Висота:6 см |
Модифікації Eurosleep Super Strong 15
Характеристики
Eurosleep Super Strong 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Super Strong 90x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Super Strong Жаккард 90х190 + сумка в подарок | 2 010 грн. |
Топпер Eurosleep Super Strong жаккард 90х190 (5131) | 3 243 грн. |
Топпер Eurosleep Super Strong жаккард 90х190 (5131) | 3 378 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM SUPER STRONG жаккард (6 см) 90x190 | 2 027 грн. |
Топпер EuroSleep Super Strong трикотаж 90x190 | 2 808 грн. |
Топпер Eurosleep Super Strong трикотаж 90х190 (5148) | 3 852 грн. |
Топпер Eurosleep Super Strong трикотаж 90х190 (5148) | 4 012 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM SUPER STRONG трикотаж (7 см) 90x190 | 2 407 грн. |
Тонкий матрац-топпер Eurosleep Slim Super Strong трикотаж 90x190 | 2 407 грн. |
Закрити
Рекомендуємо