Аудіоресивер Yamaha R-S202
Відео 30Фото 4 |
Yamaha R-S202
Діапазон частот:10 – 100000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):100 Вт
Співвідношення сигнал/шум:100 дБ
Виходи:REC
Всі характеристики
Характеристики R-S202
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha R-S202
Yamaha R-S202 Black офіційна гарантія | 12 499 грн. |
Стерео ресивер Yamaha R-S202 Black | 12 499 грн. |
Hi-Fi ресивер Yamaha R-S202 Black | 14 104 грн. |
Yamaha R-S202 Silver офіційна гарантія | 12 499 грн. |
Продумані функції, хороша ціна та гарне звучання для таких олдскулів та їх улюблених компакт-дисків, як я. Приймач простий у налаштуванні з відмінною функціональністю. Має 4 рядки введення. Включає CD Main. Також можна встановити підсилювач потужності. Тоді його можна використовувати як підсилювач. Має пристойну динаміку та достатню потужність, хоча деякі можуть знайти його слабким. У такому разі підсилювач потужності буде ідеальним рішенням. Пульт дистанційного керування добре зроблений і корисний для зручності експлуатації, хоча відсутність неону або підсвічування ускладнює використання у темряві. Чотири лінійні входи - це старі плагіни Rca, тому можна підключити кілька CD-плеєрів і навіть Lp-програвач. При використанні вбудованого адаптера Bluetooth втрачаються низькі частоти, посилення та якість звуку. Є пункт меню, який дозволяє встановити рівень гучності під час запуску. приймач простий у налаштуванні з відмінною функціональністю. Має 4 рядки введення. Включає CD Main. Також можна встановити підсилювач потужності. Є пункт меню, який дозволяє встановити рівень гучності під час запуску. При використанні вбудованого адаптера Bluetooth втрачаються низькі частоти, посилення та якість звуку. Деякі можуть знайти його слабким. У такому разі підсилювач потужності буде ідеальним рішенням. Юлия: користуюся Yamaha R-S202 кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →