USB-флешка GOODRAM Colour 32 ГБ
Фото 5 |
GOODRAM Colour 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості usb-флешки GOODRAM Colour 32Gb:
- Підтримка ReadyBoost
Модификації GOODRAM Colour
Ціни на GOODRAM Colour |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Colour 16 ГБ | від 119 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM Colour 32 ГБ | від 199 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Colour 64 ГБ | від 149 грн. | 4 пропозиції | ||
GOODRAM Colour 128 ГБ | від 243 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →