Ванна Excellent Crown II 169.5x75 см (WAEX.CRO17WH)
Фото 3 |
Excellent Crown II 170x75 169.5x75 см180x80 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Crown II 169.5x75 см
Ванна 1700x750 Crown ІІ WAEX.CRO17WH | 13 779 грн. |
Ванна акрилова прямокутна Excellent Crown Ii 169.5х75см Waex.cro17Wh біла | 16 022 грн. |
Ванна Акрилова Прямокутна Excellent Crown Ii 1700X750 (Waex.cro17Wh) | 16 022 грн. |
Модификації Excellent Crown II
Ціни на Excellent Crown II |
---|---|---|---|---|
Excellent Crown II 169.5x75 см | від 13 779 грн. | 5 пропозицій | ||
Excellent Crown II 180x80 см | від 15 080 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →