Ванна Volle Solo 170x75 см
Фото 3 |
Volle Solo 170x75 1210.007507 |
|
Опціонально може комплектуватися лицьовій і бічній панелями, ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Solo 170x75 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Volle Solo 170x75 1210.001775 | 8 256 грн. |
Ванна Volle SOLO 170x75 см (1210.001775) 1210.001775 | 8 256 грн. |
Ванна акрилова Volle Solo 170х75 см 1210.007507 | 8 370 грн. |
Ванна акриловая Volle Solo 170x75 1210.001775 | 7 018 грн. |
Ванна акрилова VOLLE Solo 170x75 без ніжок (1210.001775) | 8 256 грн. |
Ванна акриловая VOLLE SOLO 170x75 1210.001775 | 7 596 грн. |
Модификації Volle Solo
Ціни на Volle Solo |
---|---|---|---|---|
Volle Solo 149.5x70 см підсилення | від 6 579 грн. | 7 пропозицій | ||
Volle Solo 160.5x70 см підсилення | від 6 725 грн. | 4 пропозиції | ||
Volle Solo 169.5x70 см підсилення | від 6 871 грн. | 5 пропозицій | ||
Volle Solo 170x75 см | від 7 018 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →